yüzdeki kırışıklık için en iyi krem

Yüzdeki kırışıklık için en iyi krem,Birçokları tarafından yanlış bilinen ancak en az tehlike ile genç bir görünüm elde etmenin kolay yolu olan kırışıklıkbugünlerde çok tercih edilen bir yöntem olarak önümüze çıkmaktadır.
Vücudun her yerine uygulanabilmesine karşın daha çok görünen bölgelere uygulanan kırışıklık daha çok göz çevresi, alında oluşan çizgiler, çene çevresi, boyun bölgesi ve gözaltı uygulamaları daha çok görülmektedir. Mimik hareketleri sonucunda oluşan çizgilerin zamanla kalıcı hale gelmesi sonucu istenmeyen bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu işlem sonucunda mimikler az da olsa kaybolsa da onların neden olduğu çizgiler gözle görülür bir biçimde düzelmektedir. Clostridium botulinum adlı bakteriden üretilen proteinlerin kişinin ihtiyacına göre farklı dozlarda uygulamalar yapılmaktadır. Şırınganın enjekte dildiği bölgedeki kasların çalışması engellenerek kırışıklıkların görülmesinin önüne geçilmektedir. Kasların çalışmamasından dolayı rahat kalan deri de gözle görülür iyileşmeler olmasa da deri kendini az da olsa yenilemektedir. Buradan anlaşılacağı üzere bu işlem kesinlikle gençleşmek için bir çözüm olmamaktadır. Bu işlemle ancak geçici bir genç görünüm sağlanabilmektedir. Çok kısa bir sürede uygulanabilen bu yöntem ile 2 -3 gün içerisinde belirtiler ortaya çıksa da asıl sonuç için 10 -15 gün beklemek gerekmektedir. Şırınga edilen maddenin yavaşça vücuttan atılmasından dolayı bu işlem 5 -6 sonra etkisini kaybetmektedir. Uzmanlar bundan dolayı işlemin bu süre zarfından sonra tekrarlanmasını önermektedir.
Bugüne kadar hiçbir hayati zarar oluşmadığı bilinmektedir. Sayıları az da olsa bazı yanlış kişilerin uygulamaların yapılmasından dolayı geçici sıkıntılar oluşabilmektedir. Genelde göz kapağı çökmesi görülen bu uygulamalar kolay bir şekilde giderildiği bilinmektedir. Sonuç olarak kırışıklık, bıçak altına yatmadan ve yüksek maddi külliyete girmeden kısa yoldan güzel bir görünüm isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>